Ulotka Zdrowia
Piłka regeneracyjna do masażu - Myprotein

Piłka regeneracyjna do masażu - Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Postać: urządzenie
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Piłka regeneracyjna do masażu

Codzienny masaż jest marzeniem osób, które żyją w ciągłym biegu. Potrzebują chwili wytchnienia, aby ich mięśnie mogły się zregenerować. Piłka regeneracyjna pozwala na uchronienie się przed różnymi kontuzjami, a także rozluźnia mięśnie. Piłka do samomasażu powstała po to, aby poprawić przepływ krwi w ciele. Odznacza się trwałą i twardą fakturą. Dostępna jest w kompaktowych rozmiarach, przez co nie ma problemu z jej zabieraniem na przykład do pracy, na siłownię czy w podróż. Mogą z niej korzystać zarówno osoby początkujące, średniozaawansowane, jak i zaawansowane.

Piłka regeneracyjna Myprotein Zastosowanie

Stosując taką piłkę, można zwiększyć elastyczność mięśni i je rozluźnić. Ponadto, przyspiesza ona regenerację po treningu i zapewnia codzienną autoterapię.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Piłka regeneracyjna do masażu
Miłosz
Ocena produktu

Jest trochę miękka ale potrafi dobrze rozluźnić mięśnie. Dość przyjemna jeżeli chodzi o masaż barków


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."