Ulotka Zdrowia
Pielęgnująco-ochronny żel do rąk - Antybakteryjny, 50 ml DOZ

Pielęgnująco-ochronny żel do rąk - Antybakteryjny, 50 ml DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Pielęgnująco

Daily, pielęgnująco-ochronny żel do rąk, antybakteryjny, 50 ml pomaga usunąć do 99,9% zanieczyszczeń z dłoni. Działa bez użycia wody. Jego skuteczność została potwierdzona w licznych badaniach.

Niewielką ilość żelu należy nanieść na dłonie i równomiernie rozprowadzić po całej ich powierzchni. Należy poczekać, aż samoistnie wchłonie. Preparat zawiera w swoim składzie alkohol etylowy. Nie należy stosować go na skaleczoną skórę, unikać kontaktu z oczami oraz przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci. 

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Pielęgnująco

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."