Ulotka Zdrowia
Piastprazol - Kapsułki dojelitowe na zgagę

Piastprazol - Kapsułki dojelitowe na zgagę

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 14 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Piastprazol

Piastprazol to kapsułki dojelitowe twarde, które należą do grupy inhibitorów pompy protonowej. Można je stosować w przypadku krótkotrwałego leczenia objawów refluksu żołądkowo-przełykowego, któremu towarzyszy zgada oraz zarzucanie kwaśnej treści żołądkowej. Lek przeznaczony dla dorosłych.

Preparatu nie mogą stosować osoby, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Leku nie można podawać w połączeniu z nefinawiryną.

Piastprazol skład:

20 mg omeprazolu/ 1 kapsułka.


Opinie Piastprazol

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."