Ulotka Zdrowia
Pianka do włosów Fexible Curls & Care - NIVEA

Pianka do włosów Fexible Curls & Care - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 150 ml
  • Postać: pianka
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Pianka do włosów Fexible Curls & Care

Pianka do włosów Fexible Curls & Care to produkt do stylizacji włosów, który wzmacnia i chroni kosmyki i zapewnia im elastyczne utrwalenie. Sprawia, że loki są sprężyste. Nadaje się do włosów falowanych i kręconych. Ogranicza ich puszenie.

Pianka do włosów Fexible Curls & Care - efekty 

Pianka jest łatwopalnym aerozolem. Nie należy w jego najbliższym otoczeniu palić. Nie należy rozpylać jej nad otwartym ogniem. Nie należy wystawiać go na działanie wysokiej temperatury przekraczającej 50 stopni Celsjusza. Należy chronić go przed słońcem. Produkt należy trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy rozpylać go w okolicach oczu.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Pianka do włosów Fexible Curls & Care

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."