Ulotka Zdrowia
Pianka do włosów Diamond Volume Care - NIVEA

Pianka do włosów Diamond Volume Care - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 150 ml
  • Postać: pianka
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Pianka do włosów Diamond Volume Care

Pianka do włosów Diamond Volume Care to produkt do stylizacji włosów, który nadaje włosom objętość oraz diamentowy blask. Zapewnia 24-godzinne elastyczne utrwalenie. Produkt przeznaczony jest do włosów matowych i cienkich, które są pozbawione blasku.

Pianka do włosów Diamond Volume Care - zastosowanie 

Produkt pielęgnuje włosy i zapewnia ich niepowtarzalny blask. Wzmacnia włosy i zwiększa ich objętość. Chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi gorącym powietrzem. Sprawia, że włosy lepiej się układają. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Należy pamiętać, że pianka jest łatwopalna. W jej obecności nie należy palić.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Pianka do włosów Diamond Volume Care

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."