Ulotka Zdrowia
Pianka do włosów Diamond Gloss Care - NIVEA

Pianka do włosów Diamond Gloss Care - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 250 ml
  • Postać: pianka
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Pianka do włosów Diamond Gloss Care

Pianka do włosów Diamond Gloss Care to produkt do stylizacji włosów. Wzmacnia je i chroni, a także zapewnia elastyczne utrwalenie. Z pomocą pianki można uzyskać diamentowy blask. Fryzura utrzymuje się w idealnym stanie przez wiele godzin. Pianka nie skleja włosów. Są one przyjemne w dotyku. Chroni włosy przed wysokimi temperaturami i zwiększa ich objętość.

Pianka jest łatwopalnym aerozolem. Nie należy w jego najbliższym otoczeniu palić. Nie należy rozpylać jej nad otwartym ogniem. Nie należy wystawiać jej na działanie wysokiej temperatury przekraczającej 50 stopni Celsjusza. Produkt należy trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy rozpylać jej w okolicach oczu.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Pianka do włosów Diamond Gloss Care

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."