Ulotka Zdrowia
Pestki winogrona + Witamina C - Kapsułki Myprotein

Pestki winogrona + Witamina C - Kapsułki Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 30 lub 90 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Pestki winogrona + Witamina C

Pestki winogrona + witamina c w kapsułkach to suplement diety, który powstał na bazie ekstraktu z pestek winogron pochodzących z drobnych nasion czerwonego winogrona. Te same winogrona wykorzystuje się do produkcji czerwonego wina. Ekstrakt ten zawiera oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC). Proantocyjanidyny to naturalnie występujące bioflawonoidy.

W jednej kapsułce preparatu zostało zawartych 150 mg ekstraktu z pestki winogron oraz 40 mg witaminy C. Gwarantuje to ponad połowę dziennego zapotrzebowania organizmu na tę witaminę. Dzięki temu, że zdecydujesz się na stosowanie takiego środka, możesz poprawić funkcjonowanie układu immunologicznego, a także ochronić komórki ciała przed stresem oksydacyjnym. A to wszystko dlatego, że preparat ten dostarczy do organizmu dużą ilość witaminy C.

Pestki winogrona + Witamina C - dawkowanie 

Preparat ten może być stosowany przez wszystkie osoby, które chcą wzbogacić i uzupełnić braki w zbilansowanej diecie. Mogą go stosować osoby uczulone na gluten, weganie i wegetarianie. Środek został przebadany, dlatego jest bezpieczny dla alergików. Najlepsze efekty ze stosowania tego preparatu uzyska się przyjmując go raz dziennie podczas posiłku.

Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki leku, ponieważ może się to wiązać z wystąpieniem skutków ubocznych. Preparat należy przechowywać w miejscu suchym, z dala od promieni słonecznych i niedostępnym dla dzieci.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Pestki winogrona + Witamina C

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."