Ulotka Zdrowia
Pełne Spektrum Omega Łosoś Alaskański - Solgar

Pełne Spektrum Omega Łosoś Alaskański - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Pełne Spektrum Omega Łosoś Alaskański

Pełne Spektrum Omega Łosoś Alaskański to preparat, którego głównym składnikiem są oleje rybie pochodzące od dzikiego Łososia Nerka. Jest to najbogatszym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega. Zawiera kwasy Omega 3 takie jak EPA, DHA oraz inne ważne kwasy z tej grupy. Zawiera też kwasy nienasycone z grupy Omega 5, Omega 6, Omega 7 i Omega 9 oraz astaksantynę, która należy do najsilniejszych znanych naturalnych antyoksydantów. W składzie preparatu jest również witamina D3.

Produkt Pełne Spektrum Omega Łosoś Alaskański jest:

  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

1 kapsułkę preparatu na dzień należy stosować przez 120 dni. Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Pełne Spektrum Omega Łosoś Alaskański

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."