Ulotka Zdrowia
Pastylki NiQuitin - Miętowy smak

Pastylki NiQuitin - Miętowy smak

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Omega Pharma
  • Pojemność: 72 sztuki
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Pastylki NiQuitin

Pastylki NiQuitin to preparat, dzięki któremu samodzielnie można będzie kontrolować dawkę przyjmowanych leków pomagających zwalczać głód nikotynowy. Poza tym, w ustach będzie się posiadało preparat, który będzie stanowił substytut papierosów. Podczas walki z nałogiem bardzo ważne jest, aby stopniowo rezygnować z palenia papierosów.

Dzięki temu preparatowi, będzie to jak najbardziej możliwe, za sprawą dostępnej formuły. Dzięki swojej postaci, pastylki dostarczają do organizmu pełną dawkę nikotyny oraz rozpuszczają się w jamie ustanej w ciągu 30 minut. Jest to czas, w którym zazwyczaj jesteśmy w stanie wypalić jednego papierosa. W związku z tym, pastylki stanowiły będą znakomity substytut dotychczasowego środka, od którego się uzależniliśmy. Zapewnią ulgę od głodu nikotynowego.

Pastylki NiQuitin - Miętowy smak działanie 

Działanie preparatu polega na dostarczaniu do organizmu palacza odpowiedniej dawki nikotyny pod postacią pastylek, które uwalniają środek zastępczy w ustach. Nikotyna dostarczana w ramach NTL pozwoli na zmniejszenie chęci sięgania po papierosa. W końcu organizm będzie otrzymywał wszystko to, czego potrzebuje, aby zastąpić regularne palenie papierosów. Po pewnym czasie już w ogóle nie będziemy chcieli sięgać po papierosy i będziemy mogli uwolnić się od nałogu nikotynowego. Pastylki pomogą osiągnąć takie właśnie efekty.

Warto pamiętać, aby przechowywać środek w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Najlepszą temperaturą do ich przechowywania będzie poniżej 25 stopni Celsjusza. Należy chronić te środki przed wilgocią.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Pastylki NiQuitin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."