Ulotka Zdrowia
Parenton - Zrealizuj marzenie o posiadaniu dzieci

Parenton - Zrealizuj marzenie o posiadaniu dzieci

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GardenPharm
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Parenton

Posiadanie dziecka jest marzeniem wielu par. Stanowi to dopełnienie ich związku oraz miłości, jaka ich łączy. Zanieczyszczenie środowiska, stres i ciągłe życie w biegu nie wpływają pozytywnie na męski organizm, który musi być silny, aby sperma mogła być produkowana we właściwych ilościach. Musi ona również mieć dobrą jakość, aby mogło dojść do zapłodnienia.

Parenton to suplement diety, który pomoże zrealizować Wam marzenie o dziecku. Parenton to suplement diety oparty na naturalnych składnikach, które poprawią jakość spermy i zwiększą ruchliwość plemników. Niska jakość spermy nie sprzyja zapłodnieniu i może prowadzić do niepłodności, która dotyka coraz więcej mężczyzn. Ma na to wpływ prowadzenie niezdrowego i stresującego tryby życia. Aby plemniki był w dobrym stanie mężczyzna powinien uprawiać sport, najlepiej na świeżym powietrzu kilka razy w tygodniu, powinien zadbać o właściwą dietę bogatą w mikroelementy, takie jak cynk, selen oraz witaminy C i E. Jego życie powinno być wolne od nałogów, takich jak papierosy, alkohol i inne używki. Oczywiście, znakomitym wsparciem w osiągnięciu efektu, jakim jest dziecko będzie suplement diety Parenten.

Co zyskasz stosując Parenton?

Parenton to suplement diety, który został opracowany na bazie naturalnych, bezpiecznych dla organizmu substancji. Dzięki naturalnej kombinacji pomaga zwiększyć jakość spermy i ruchliwość plemników. Trzeba podkreślić, że stosowanie tego suplementu w żaden sposób nie uzależnia ze względu na to, że jest to produkt apteczny. Wystarczy przez 90 dni stosować produkt, a na pewno uzyskasz efekty, o jakie Ci chodzi.

Wsparcie dla spermy

Składniki zawarte w suplemencie diety Parenten wpływają na Twoje plemniki na trzech płaszczyznach. Pomagają zwiększyć ogólną ilość plemników w nasieniu, wpływają na ich ruchliwość, a także wpływają na ich odpowiednie działanie. Zdecydowanie, dzięki temu preparatowi zyskujesz niezwykłą szansę na zapłodnienie.

Składniki Parenton

Producenci Parentenu dobierając składniki zwracali przede wszystkim uwagę na to, aby wszystkie one były bezpieczne dla męskiego organizmu i nie powodowały żadnych szkód na zdrowiu. Udało się stworzyć suplement, który świetnie działa.

Składnikami w nim zawartymi są:

  • szparag groniasty – wpływa pozytywnie na męską potencję i płodność. Odgrywa bardzo ważną rolę w procesie zapłodnienia,
  • szafran – wpływa pozytywnie na morfologię spermy, zwiększa mobilność plemników i objętość spermy. Wpływa również na popęd seksualny i wzmacnia erekcję,
  • traganek – posiada liczne właściwości prozdrowotne. Jest świetnym przeciwutleniaczem,
  • cynk – utrzymuje płodność na odpowiednim poziomie, daje możliwość rozmnażania się, a także bierze udział w procesie spermatogenezy,
  • selen – wspiera produkcję przeciwutleniaczy i testosteronu. Poprawia jakość nasienia i podnosi ruchliwość plemników. Zwiększa tym samym szanse na zapłodnienie,
  • Boswellia Serrata – korzystnie wpływa na produkcję hormonów odpowiedzialnych za proces spermatogenezy. Zwiększa także ilość plemników i ich ruchliwość.
Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Parenton

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."