Ulotka Zdrowia
Paracetamol - Tabletki 500 mg, 60 szt DOZ Ulotka

Paracetamol - Tabletki 500 mg, 60 szt DOZ Ulotka

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Paracetamol

Paracetamol DOZ, 500 mg, tabletki, 60 szt. to preparat, który należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub wskazaniami na ulotce.

Może być stosowany przez dzieci od 6 roku oraz przez dorosłych. Dzieci powyżej 12 roku życia oraz dorośli mogą przyjąć na dobę do ośmiu tabletek leku (jedna dawka to dwie tabletki), zachowując czterogodzinny odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami. Dzieci od 6 roku życia do 12 roku życia mogą przyjąć na dobę do czterech tabletek (jedna dawka to pół lub jedna tabletka), zachowując czterogodzinny odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami. Bez konsultacji z lekarzem nie należy przyjmować preparatu dłużej niż przez trzy dni.

Lek polecany jest przy bólu głowy, bólu gardła, migrenach, bólu zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych, bolesnych miesiączkach, przeziębieniu oraz objawach grypopodobnych. Leku nie powinny przyjmować osoby uczulone na którykolwiek z jego składników, osoby cierpiące na chorobę alkoholową lub mający ciężką niewydolność nerek lub wątroby. 

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Paracetamol

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."