Ulotka Zdrowia
Panax Ginseng - Źródło ekstraktu z żeń-szenia Myprotein

Panax Ginseng - Źródło ekstraktu z żeń-szenia Myprotein

Ocena na podstawie 3 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 30 lub 90 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Panax Ginseng

Panax Ginseng to potężne źródło ekstraktu z żeń-szenia, rośliny występującej w północnej Ameryce i wschodniej Azji. Posiada ona w swoim składzie ginsenozydy. W każdej kapsułce oferowanego preparatu zawartych jest 150 mg ekstraktu z korzeni żeń-szenia, a w całym opakowaniu jest 1 500 mg tego korzenia.

Preparat ten jest wskazany dla osób, które chcą uzupełnić braki w swojej zbilansowanej i zdrowej diecie. Mogą go stosować weganie, wegetarianie oraz osoby uczulone na gluten.

Panax Ginseng - dawkowanie

Aby uzyskać najlepsze efekty ze stosowania preparatu, należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Panax Ginseng
Zamawiam
Ocena produktu

Czekam na dobra promocję Panax Ginseng i zamawiam. Ostatnio zamowiłem przed swietami na promocjach i jestem mega zadowolony !


Martina
Ocena produktu

Wszystkie produkty MyProtein są super! I to dla "amatorów"!


Agata34
Ocena produktu

To jest jeden z lepszych zenszeni ktore stosowalam bez recepty . Duze opakowanie starcza na 3 miesiące i to jest plus bo na 3 miesiace nie musze sie martwić ze zabraknie.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."