Ulotka Zdrowia
Owies Rozpuszczalny - Źródło węglowodanów Myprotein

Owies Rozpuszczalny - Źródło węglowodanów Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 1kg 2,5kg 5kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Owies Rozpuszczalny

Owies Rozpuszczalny to preparat, który zapewni naturalne źródło węglowodanów. Owies, na bazie którego suplement został przygotowany pochodzi ze Szkocji. W procesie obróbki powstał proszek, który należy zmieszać z wodą lub mlekiem i spożyć do trzech razy na dzień. Odpowiednią ilością będą dwie kopiaste łyżki środka czyli około 100 g, które powinno się rozpuścić w 150-200 mln płynu. Wszystko należy wymieszać w shakerze. Dzięki spożywaniu takiej porcji owsa można uzupełnić zapotrzebowanie organizmu na węglowodany, tłuszcze i białka. Każdy organizm posiada zapotrzebowanie na cukier. Ten preparat będzie dostarczał węglowodany w wolnym tempie, przez co zastąpi chęć zjedzenia słodkiej przekąski.

Wpłynie to pozytywnie na wygląd ciała i proces odchudzania. Środek dostępny jest w czterech smakach (banan, krem truskawkowy, wanilia, łagodna czekolada). Dzięki temu, każdy będzie mógł wybrać smak, który najbardziej mu odpowiada.

Owies Rozpuszczalny - dawkowanie

Warto od takiej właśnie przekąski rozpocząć dzień. Organizm zostanie wzbogacony od samego rana o znakomitą porcję węglowodanów dających energię w ciężkim dniu. Do organizmu zostaną dostarczone wszystkie niezbędne makroelementy.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Owies Rozpuszczalny

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."