Ulotka Zdrowia
Otrivin Natural - Aerozol do nosa

Otrivin Natural - Aerozol do nosa

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 20 ml
  • Postać: aerozol
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Otrivin Natural

Otrivin® Natural™ aerozol do nosa to preparat pozbawiony konserwantów. Zawiera naturalny, hipertoniczny roztwór wody morskiej w połączeniu z olejkiem eukaliptusowym oraz ekstraktem z dzikiej mięty. Dostarcza wszystkie składniki zawarte w wodzie, takie jak wapń, magnez, żelazo, cynk. Przynosi naturalna i skuteczną ulgę w przekrwieniu błon śluzowych nosa. Preparat naturalnie udrażnia nos i przynosi ulgę w przeziębieniu i zapaleniu nosa. Przynosi natychmiastową ulgę. Może być stosowany przez dzieci od 6 roku życia, a także przez dorosłych.

1 dawkę preparatu należy zaaplikować do każdego otworu nosowego 6 razy na dzień. Leku nie należy stosować dłużej niż przez 10 dni. Po tym czasie należy zgłosić się do lekarza.

Stosowanie preparatu nie jest wskazane, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Jeżeli wystąpiły urazy nosa lub operacje nosa, przed zastosowaniem leku należy skontaktować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Otrivin Natural

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."