Ulotka Zdrowia
Otrivin ipra MAX - aerozol do nosa

Otrivin ipra MAX - aerozol do nosa

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 10 ml
  • Postać: aerozol
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Otrivin ipra MAX

Otrivin ipra MAX aerozol do nosa to preparat oparty na dwuskładnikowej formule. Skutecznie zwalcza najbardziej uciążliwe objawy kataru. Odblokowuje nos, a także eliminuje produkcje wydzieliny. Lek może być stosowany jedynie przez osoby powyżej 18 roku życia.

Otrivin ipra MAX - aerozol do nosa - dawkowanie 

1 dawkę preparatu należy podać do każdego otworu nosowego maksymalnie 3 razy na dobę. Należy zachować przynajmniej sześciogodzinny odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami. Nie należy go stosować dłużej niż przez 7 dni. Jedno opakowanie leku powinno być stosowane przez jedną osobę, aby nie rozprzestrzeniać zarazków.

W przypadku występowania nadciśnienia tętniczego, nadczynności tarczycy, cukrzycy, guza chromochłonnego, rozrostu gruczołu krokowego, przed zastosowaniem leku należy skontaktować się z lekarzem. Szczególne środki ostrożności podczas stosowania leku powinny zachować osoby ciepiące na jaskrę, krwawienie z nosa, niedrożność jelit i mukowiscydozę.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Otrivin ipra MAX

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."