Ulotka Zdrowia
OstroVit TCM Pomarańcz 300g - Jabłczan kreatyny

OstroVit TCM Pomarańcz 300g - Jabłczan kreatyny

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: OstroVit
  • Pojemność: 300g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu OstroVit TCM Pomarańcz 300g

OstroVit Tri Creatine Malate to produkt, który jest najwyżej jakości suplementem. W swoim składzie zawiera połączenie w stosunku 1:3 kreatyny z kwasem jabłkowym.

OstroVit TCM Pomarańcz 300g - Jabłczan kreatyny

Jabłczan kreatyny powoduje, że działanie anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne jest spotęgowane. Jest on jedną z najlepiej rozpuszczalnych form kreatyny, która jest efektywnie przemieniana w fosfokreatynę, a także bardzo dobrze przyswajalna przez organizm. Właściwością jabłczanu kreatyny jest większa odporność na enzymy żołądkowe, dlatego też cechuje się on wysoką stabilnością.

Kreatyna jest związkiem organicznym, zbudowanym z fragmentów białek i występuje w tkance mięśniowej. Główną funkcją jaką pełni kreatyna jest gromadzenie energii w mięśniach, co przyczynia się do zwiększenia jej ilości, zatem można ją wykorzystać podczas treningu. Jej spotęgowanie podwyższa wytrzymałość organizmu, a także prowadzi do wzrostu siły.

Wpływ Kreatyny OstroVit Tri Creatine Malate

Kreatyna wpływa także korzystnie na zwiększenie wydolności organizmu, wzrost siły mięśniowej, a także przyspiesza wzrost beztłuszczowej masy ciała. Oprócz tego, kreatyna, gdy jest podwyższona wpływa na szybszą regenerację mięśni pomiędzy sesjami treningowymi, a tym samym wydłuża się czas wytrzymałości fizycznej i psychicznej organizmu.

Najlepsze korzyści przynosi długotrwała suplementacja wraz z adekwatnym treningiem, dobrze zrównoważoną i dobraną dietą oraz wypoczynkiem.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie OstroVit TCM Pomarańcz 300g
Jacek
Ocena produktu

Jedna z lepszych kreatyn. Kreatyna jak kreatyna działa zawsze ale jest bardzo tania ! I za to mocne 5 !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."