Ulotka Zdrowia
OstroVit STANDARD WPC - Wanilia 2270g

OstroVit STANDARD WPC - Wanilia 2270g

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: OstroVit
  • Pojemność: 2270g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu OstroVit STANDARD WPC

Jeśli zaawansowane treningi to Twoja codzienność, zadbaj o zapewnienie swojemu organizmowi wymaganych ilości białka. OstroVit WPC80.eu składa się z najwyższej jakości białka serwatkowego. Suplement o lubianym przez wielu smaku waniliowym zawiera niezbędne do budowania masy mięśniowej aminokwasy i pełnowartościowe białko zwierzęce.

OstroVit STANDARD WPC - Wanilia 2270g - zastosowanie 

Stosując OstroVit WPC80.eu nie musisz obawiać się przyrostu wagi. Unikalny proces produkcji spowodował wcześniejsze oddzielenie cukru mlecznego i tłuszczu, przez co odżywka charakteryzuje się obniżoną zawartością tłuszczy i węglowodanów.

Produkt ten jest chętnie stosowany przez większość sportowców, sprawdza się w każdej dyscyplinie sportowej, dostarczając użytkownikom niezbędnych wartości odżywczych. Jest też idealny dla osób stosujących diety, gdyż pomaga uzupełnić niedobory białka i aminokwasów.

OstroVit STANDARD WPC dawkowanie:

  • Dzień Treningowy:
    1-3 porcje dziennie, w zależności od zapotrzebowania
  • Dzień Nietreningowy: 
    1-3 porcje dziennie, w zależności od zapotrzebowania
Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie OstroVit STANDARD WPC
yi4
Ocena produktu

BARDZO DOBRY SMAK I ROZPUSZCZALNOSC TEGO BIALKA


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."