Ulotka Zdrowia
OstroVit Selenium - Suplement uzupełniający dietę w selen

OstroVit Selenium - Suplement uzupełniający dietę w selen

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: OstroVit
  • Pojemność: 90 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu OstroVit Selenium

OstroVit Selenium jest suplementem diety, który ma na celu wzbogacić codzienną dietę w selen. Selen to bardzo ważny pierwiastek śladowy, który ma wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całego naszego organizmu. Pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym (sytuacja, w której w organizmie występuje przewaga wolnych rodników nad antyoksydantami. Może wtedy nastąpić niszczenie komórek) i wspomaga działanie tarczycy. Wpływa pozytywnie na zdrowie włosów i paznokci. Przyczynia się do prawidłowego przebiegu spermatogenezy. Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu odpornościowego.

OstroVit Selenium - Suplement uzupełniający dietę w selen.

OstroVit Selenium nadaje się dla wszystkich sportowców, zwłaszcza w początkowej fazie treningów. Nadaje się również dla kobiet w okresie menopauzy, łagodząc uderzenia gorąca i inne dolegliwości z tym związane. Preparat występuje w postaci kapsułek.

Główne cechy produktu OstroVit Selenium:

  • Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
  • Pozytywnie wpływa na zdrowie włosów i paznokci
  • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy
Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie OstroVit Selenium

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."