Ulotka Zdrowia
OstroVit Glutamine  - Naturalny smak 300g

OstroVit Glutamine - Naturalny smak 300g

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: OstroVit
  • Pojemność: 300 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu OstroVit Glutamine

OstroVit Glutamine to suplement diety będący źródłem najwyższej jakości L-glutaminy, która jest substancją czynną stymulującą procesy białek mięśniowych. Ponadto zmniejsza katabolizm mięśni podczas treningu, zwiększa wytrzymałość organizmu poprzez uzupełnienie poziomu zużywanego glikogenu oraz zmniejsza czas regeneracji mięśni po wysiłku.

Jest produktem przydatnym nie tylko w okresach zwiększonego wysiłku fizycznego, ale też intelektualnego: wspomaga procesy koncentracji, skupienia uwagi oraz przyczynia się do zwiększenia efektywność procesów pamięciowych.Suplementacja glutaminy polecana jest dla osób stosujących dietę ubogą w węglowodany ponieważ łagodzi objawy niskiego poziomu węglowodanów w organizmie.

Oprócz wymienionych cech glutamina wykazuje działanie antyoksydacyjne, wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego, dzięki czemu chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz częstymi infekcjami.

Glutamina zmniejsza łaknienie na słodycze i alkohol, co wspomaga proces redukcji masy ciała.

OstroVit Glutamine Dawkowanie:

Porcje zaleca się rozpuścić w wodzie lub ulubionym soku. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.
Jedna porcja: 2 miarki / 2 płaskie łyżeczki do herbaty.

Dzień Treningowy:
stosować bezpośrednio przed i po treningu

Dzień Nietreningowy:
stosować bezpośrednio po przebudzeniu

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie OstroVit Glutamine

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."