Ulotka Zdrowia
Ostropest Plamisty Milk Thistle - Solgar

Ostropest Plamisty Milk Thistle - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ostropest Plamisty Milk Thistle

Ostropest Plamisty to preparat, którego głównym składnikiem jest ostropest plamisty. Jest to składnik, który swoją skuteczność zawdzięcza trzem wątrobowym substancjom. Ich łączna nazwa to sylimaryna. Preparat wzmacnia wątrobę, zapobiega utracie przez organizm glutationu. Wykazuje także silne działanie przeciwutleniające, mocniejsze nawet od witaminy C i E.

Produkt Ostropest Plamisty jest:

  • bezglutenowy,
  • wegetariański,
  • koszerny,
  • bez składników mlecznych.

1-3 kapsułki preparatu na dzień należy stosować przez 29-60 dni. Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ostropest Plamisty Milk Thistle

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."