Ulotka Zdrowia
Ostropest plamisty mielony - Ochrona wątroby 200g Plan by DOZ

Ostropest plamisty mielony - Ochrona wątroby 200g Plan by DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 200 g
  • Postać: ziarno
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ostropest plamisty mielony

Ostropest plamisty mielony, 200 g chroni wątrobę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Wpływa także na utrzymanie fizjologicznych funkcji oczyszczających wątrobę.

Wspiera trawienie i pomaga utrzymać w dobrej kondycji serce. Przyczynia się także do utrzymania odpowiedniego poziomu cukru we krwi. Jedną czubatą łyżeczkę ostropestu należy zalać szklanką gorącej, ale nie wrzącej wody. Wszystko należy wymieszać i zostawić na 5-10 minut. Wystudzony napar należy wypić przed posiłkiem. Najlepsze efekty uzyskasz stosując go jeden raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Ostropest można dodawać również do musli, sałatek warzywnych i owocowych, zup, sosów, deserów, wypieków, past. Napar z ostropestu nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Skład odtłuszczone, mielone owoce ostropestu plamistego (100%).

Wartość odżywcza w 100 g produktu w 5 g produktu (1 porcja)
Wartość energetyczna 1166 kJ / 283 kcal 58kJ / 14 kcal
Tłuszcz, w tym: 8,2 g <0,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 1,3 g <0,5 g
- kwasy tłuszczowe jednonienasycone 2,4 g < 0,5 g
- kwasy tłuszczowe wielonienasycone 4,4 g < 0,5 g
Węglowodany, w tym: 7,2 g < 0,5 g
- cukry < 1,0 g < 0,1 g
Błonnik 49 g 2,5 g
Białko 21 g 1,1 g
Sól 0,01 g <0,01 g

Zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu.

Masa netto
200 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ostropest plamisty mielony

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."