Ulotka Zdrowia
Organiczny Korzeń Maca - Proszek 300 g Myprotein

Organiczny Korzeń Maca - Proszek 300 g Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 300 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Organiczny Korzeń Maca

Organiczny Korzeń Maca w proszku to bardzo popularny suplement diety, powstały na bazie rośliny korzennej Maca, która jest w stanie dorosnąć nawet do 3,500 m. Tradycyjnie stosowali ją tubylcy, jako część swojej diety, a obecnie wykorzystywana jest do wspomagania funkcjonowania organizmu wielu z nas za sprawą świetnych wartości odżywczych. Produkt posiada lekko orzechowy smak. Stosując ten preparat można dostarczyć do organizmu witaminy

  • C – poprawia funkcjonowanie kolagenu i systemu odpornościowego.
  • B2
  • B6

Preparat posiada certyfikat the Soil Association pod kodem GB-ORG-05.

Organiczny Korzeń Maca - dawkowanie

Najlepsze efekty uzyskasz dodając do 250-300 ml soku, koktajlu lub wody 5 g proszku. Preparat może być stosowany przez wegetarian lub wegan.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Organiczny Korzeń Maca

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."