Ulotka Zdrowia
Organiczne surowe ziarno kakaowca‎ - 300 g Myprotein

Organiczne surowe ziarno kakaowca‎ - 300 g Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 300 g
  • Postać: ziarno
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Organiczne surowe ziarno kakaowca‎

Organiczne surowe Ziarno Kakaowca to preparat, którego głównym składnikiem jest ziarno Kako, które pochodzi z drzewa Theobroma Cacao. Jest całkowicie wysuszone i sfermentowane. Ziarna są poddawane tym procesom, aby zmniejszyć występującą w nich goryczkę. Preparat jest bardzo wartościowym źródłem błonnika. Stanowi świetną, zdrową przekąskę.

Organiczne surowe ziarno kakaowca‎ - dawkowanie

Warto dodać 10-15 g ziaren do koktajlu lub owsianki. Można je wykorzystać także do pieczenia. Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Organiczne surowe ziarno kakaowca‎

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."