Ulotka Zdrowia
Organiczne nasiona Chia - 300g Myprotein

Organiczne nasiona Chia - 300g Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 300 g
  • Postać: ziarno
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Organiczne nasiona Chia

Organiczne nasiona Chia to produkt w 100% organiczny, którego składnikiem są nasiona Chia podchodzące z Ameryki Południowej. Jest to jedna z odmian mięty. Nasiona Chia stosowane są przez lokalne ludy, jako mąka, kasza lub zmiksowany napój. Produkty te są certyfikowane organiczne przez Soil Association pod kodem GB-ORG-05.

Preparat jest cennym źródłem białka i posiadają bardzo dużo wartości odżywczych. Można dodać 10 g nasion do koktajlów, soku lub wody. Nie należy przekraczać 15 g na dzień. Preparat jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.


Opinie Organiczne nasiona Chia

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."