Ulotka Zdrowia
Organiczne Maqui Berry - Proszek 100 g Myprotein

Organiczne Maqui Berry - Proszek 100 g Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 100 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Organiczne Maqui Berry

Organiczne Maqui Berry w proszku to preparat stworzony na bazie ciemno-fioletowych jagód Maqui, które rosną w Patagonii w południowym Chile. Przez tubylców, używane są jako naturalny lek, a przez współczesny przemysł, jako niezwykły suplement diety, który dostarcza do organizmu wiele witamin i minerałów, w tym potas poprawiający funkcję mięśni, układu nerwowego i utrzymuje ciśnienie krwi na odpowiednim poziomie. Organiczne maqui jest certyfikowane przez Soil Association pod kodem GB-ORG-05.

Organiczne Maqui Berry - dawkowanie

Najlepsze efekty uzyskasz dodając do 250-350 ml wody, soku lub koktajlu 5 g proszku. Preparat mogą przyjmować także wegetarianie i weganie.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Organiczne Maqui Berry

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."