Ulotka Zdrowia
Organiczne Camu Camu - Proszek, 125 g Myprotein

Organiczne Camu Camu - Proszek, 125 g Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 125 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Organiczne Camu Camu

Organiczne Camu Camu proszek to preparat powstały na bazie krzewu Camu Camu pochodzącego z dolin Amazonii w Ameryce Południowej. Roślina posiada czerwono-fioletowe jagody, które słyną z wysokiej zawartości antyoksydacyjnej witaminy C, która przyczynia się do zmniejszenia stresu oksydacyjnego w organizmie. Camu Camu dodawana jest również jako aromat do dżemów i napojów.

Dzięki temu, że Camu Camu jest bardzo zdrowym owocem, nie ma co się dziwić, że suplementy z jej dodatkiem są tak popularne. Proszek przygotowywany jest z suszonych owoców. Preparat, który Ci polecamy posiada certyfikat The Soil Association pod kodem GB-ORG-05.

Organiczne Camu Camu - dawkowanie

Najlepsze efekty uzyskasz stosując preparat codziennie. Należy 5 g proszku dodać do 250-350 ml koktajlu lub soku cytrynowego. Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Powinno się spożywać preparat w połączeniu ze zdrową i zbilansowaną dietą. Organiczne Camu Camu proszek to preparat odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Organiczne Camu Camu
DonPerlilon
Ocena produktu

Stosuje regularnie w swojej diecie i jestem pozytywnie zaskoczony. Warto miec opakowanie w swojej fit szafce :)


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."