Ulotka Zdrowia
Organiczna Lukuma - Proszek, 300 g Myprotein

Organiczna Lukuma - Proszek, 300 g Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 300 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Organiczna Lukuma

Organiczna Lukuma w proszku to suplement diety powstały na bazie owocu Lucuma, który pochodzi z farm w Pesco. Posiada bardzo dużo mikroelementów. Owoc ten bardzo często nazywany jest „złotem Inków”. Spokojnie można preparat stosować w każdej diecie. Produkt został certyfikowany przez Soil Association pod kodem GB-ORG-05.

Owoc Lucuma to naturalny słodzik, który posiada egzotyczny aromat. Często wykorzystywany jest jako dodatek do lodów i innych słodkich przekąsek w Peru. Owoc przed obróbką na proszek jest dokładnie myty, a następnie mielony.

Organiczna Lukuma - dawkowanie

Warto dodawać ten proszek w ilości 5 g do koktajli, soków lub wody, aby dostarczyć do organizmu odpowiednie porcje witamin i minerałów. Preparat mogą przyjmować weganie i wegetarianie.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Organiczna Lukuma
Kacper
Ocena produktu

Jest to jeden z lepszych odpowiedników cukru. Problemem jest niestety dość wysoka cena dlatego warto polować na promocje w Myprotein i wtedy zamówić.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."