Ulotka Zdrowia
Organiczna Chlorella - Proszek, 250 g Myprotein

Organiczna Chlorella - Proszek, 250 g Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 250 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Organiczna Chlorella

Organiczna Chlorella w proszku to preparat powstały na bazie jednokomórkowej, niebiesko-zielonej algi chlorella vulgaris, która pochodzi z wyspy na morzu Południowych Chin. Chlorellę uprawia się w filtrowanej wodzie naturalnej pod ścisłą kontrolą. Posiada ona wiele cennych witamin i minerałów, których potrzebuje organizm do prawidłowego funkcjonowania. Do organizmu dostarcza przede wszystkim potas, wapń, żelazo i fosfor. Algi suszone są i mielone do postaci proszku, w której jest dostępna. Chlorella Vulgaris Organiczny Proszek posiada certyfikat 100% Organiczny przez Soil Association pod kodem GB-ORG-05.

Przyjmując ten proszek, można dostarczyć do organizmu:

  • Białko – budulec masy mięśniowej
  • Potas – przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i stawów, utrzymuje ciśnienie krwi na odpowiednim poziomie
  • Kwas pantotenowy – wpływa na poprawę metabolizmu i syntezę hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników
  • Żelazo – poprawia funkcje poznawcze i wpływa na funkcjonowanie układu immunologicznego.

Organiczna Chlorella - dawkowanie 

Dla uzyskania najlepszych efektów, warto dodać 5 g produktu do soku pomarańczowego, szejku lub koktajlu. Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Organiczna Chlorella

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."