Ulotka Zdrowia
Opokan - Lek przeciwbólowy i zapalny

Opokan - Lek przeciwbólowy i zapalny

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Opokan

Opokan to niesteroidowy lek przeciwzapalny, który pomaga zmniejszać bóle pleców, stawów, kręgosłupa oraz niweluje bóle reumatoidalne.

Preparatu nie mogą stosować osoby, u których występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie jest to także lek wskazany dla osób z napadami duszności, astmą, pokrzywką, polipami nosa lub obrzękiem naczynioworuchowym. Nie powinien być podawany pacjentom z niewydolnością wątroby i nerek, chorobą wrzodową żołądka lub innymi problemami z przewodem pokarmowym. Nie mogą go stosować także kobiety w III trymestrze ciąży oraz dzieci poniżej 15 roku życia.

Opokan skład:

1 tabletka zawiera meloksykam 7,5 mg oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, laktoza jednowodna, skrobia żelowana, skrobia kukurydziana, sodu cytrynian, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.


Opinie Opokan

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."