Ulotka Zdrowia
Opaska elastyczna tkana z zapinką, 5 m x 12 cm, 1 szt DOZ

Opaska elastyczna tkana z zapinką, 5 m x 12 cm, 1 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Paso
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Opaska elastyczna tkana z zapinką, 5 m x 12 cm, 1 szt DOZ

Opaska elastyczna tkana z zapinką, 5 m x 12 cm, 1 szt. może być wykorzystywana do podtrzymywania opatrunku, do usztywniania okolic okołostawowych oraz jako materiał uciskający przy schorzeniach żylnych. Opaska nadaje się do wielokrotnego użytku. Po relaksacji posiada długość do 1,5 m. Nie należy nakładać jej bezpośrednio na ranę.

Przed kolejnym użyciem należy wyprać ją w temperaturze 40 stopni Celsjusza, stosując do tego celu środek piorący. Suszyć w stanie luźnym i nie prasować.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Opaska elastyczna tkana z zapinką, 5 m x 12 cm, 1 szt DOZ

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."