Ulotka Zdrowia
Opaska elastyczna tkana z zapinką, 5 m x 10 cm, 1 szt DOZ

Opaska elastyczna tkana z zapinką, 5 m x 10 cm, 1 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Paso
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Opaska elastyczna tkana z zapinką, 5 m x 10 cm, 1 szt DOZ

Opaska elastyczna tkana z zapinką, 5 m x 10 cm, 1 szt. nadaje się do wielokrotnego użytku. Posiada długość po relaksacji do 1,5 m.

Może być wykorzystywana jako materiał podtrzymujący opatrunek lub usztywniający okolice okołostawowe. Wykorzystywana również, jako materiał uciskowy przy schorzeniach żylnych. Opaski nie należy stosować bezpośrednio na ranę. Przed kolejnym użyciem, opaskę należy wyprać w temperaturze 40 stopni Celsjusza dodając środek piorący. Należy ją wysuszyć w stanie luźnym. Nie należy jej prasować.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Opaska elastyczna tkana z zapinką, 5 m x 10 cm, 1 szt DOZ

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."