Ulotka Zdrowia
Omegaregen® skin care - wspomaga regenerację skóry

Omegaregen® skin care - wspomaga regenerację skóry

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

 • Producent: FLC Pharma
 • Pojemność: 250 ml
 • Postać: płyn
 • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Omegaregen® skin care

Omegaregen® skin care to nutrikosmetyk, który wspomaga regenerację skóry. Jest to preparat, który należy traktować, jako niezbędny element każdej diety osoby, która chce w znakomity sposób dbać o wygląd swojej skóry. Opracowali go polscy naukowcy, wspierani przez zespół doświadczonych, praktykujących lekarzy dermatologów oraz kosmetologów. Zawarte w preparacie kwasy omega 3 (ALA) i omega 6 występują w najczystszej z dostępnych postaci.

Omegaregen® skin care - Nutrikosmetyk stworzony aby optymalnie wspomagać regenerację skóry

Dzięki temu skutecznie regenerują, odżywiają i oczyszczają skórę od wewnątrz. Warto wspomnieć, że w przeszłości kwasy omega 3 (ALA) były nazywane witaminą F, czyli witaminą piękności. Dzięki temu, że rozpoczniesz stosowanie tego preparatu, będziesz mogła uzyskać piękną skórę, włosy i paznokcie. Preparat odznacza się wysoką przyswajalnością. W związku z tym, działa w bardzo efektywny sposób. Jest to uniwersalne rozwiązanie, dostosowane do potrzeb osób w każdym wieku. Dzięki zawartości witaminy A, E i D preparat pomaga w prawidłowej odnowie skóry, włosów i błon śluzowych, a także działa ochronnie na komórki całego ciała. Wchodzący w skład Omegaregen® skin care koenzym Q10 dociera do najgłębszych warstw skóry i hamuje procesy jej starzenia.

Omegaregen® skin care skład 5 ml produktu wchodzą:

 • Ω-3 kwas alfa-linolenowy w postaci estru etylowego 2 g
 • Ω-6 kwas linolowy w postaci estru etylowego 0,5 g
 • Ω-9 kwas oleinowy w postaci estru etylowego 0,7 g
 • witamina A 0,8 mg
 • witamina D 5 μg
 • witamina E 10 mg
 • koenzym Q10 30 mg

Regularne stosowanie preparatu pozwoli na osiągnięcie najlepszych efektów z możliwych.

Jadwiga D

Jadwiga D, Dermatolog

Od 19 lat specjalizuje się w dermatologi i problemach skórnych.


Opinie Omegaregen® skin care
Marzenka
Ocena produktu

Stosuje Omegaregen skin care i regularnie od 2 miesięcy i potwierdzam jest zdecydowana poprawa na mojej skórze. Przez ostatnie lata była bardzo zaniedbana i zniszczona. Na jakiś forum właśnie ktoś polecił mi ten produkt i teraz jestem bardzo zadowolona !


WIKIPOL
Ocena produktu

ZASKAKUJĄCO DOBRZE DZIAŁA TEN PRODUT


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."