Ulotka Zdrowia
Omegaregen® original - dla dbających o zdrowie

Omegaregen® original - dla dbających o zdrowie

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: FLC Pharma
  • Pojemność: 250 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Omegaregen® original

Omegaregen® original to suplement diety przeznaczony dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie. Preparat został stworzonych i opatentowanych przez wrocławskich naukowców z FLC Pharma i badaczy z Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2013 roku został nagrodzony tytułem INNOWACJA, a także wyróżniony medalami na międzynarodowych wystawach. W preparacie zostały zastosowane oleje lniane i rybie, które zostały pozbawione szkodliwych substancji, takich jak metale ciężkie, amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy.

Omegaregen® original Innowacyjny suplement dla dbających o zdrowie

Bioestry, które zawarte są w preparacie OMEGAREGEN są najczystsze, posiadają siłę ALA, co pozwala na wytwarzanie kwasów EPA i DHA w bezpiecznej dla organizmu ilości. Ponadto, pozwalają na zachowanie odpowiednich proporcji kwasów omega-6 i omega-3. Preparat lepiej wchłania się przez organizm niż inne tego typu środki. Jest bardzo łatwo rozpuszczany. Bioestry nie wchodzą również w interakcje z innymi lekami, dlatego są tak bezpieczne. Charakteryzują się zerową toksycznością potwierdzoną badaniami przeprowadzonymi na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Preparat pozwala odkryć moc działania naturalnie najczystszych Bioestrów kwasów omega 3,6,9, które mają bardzo dobry wpływ na nasz organizm.

Omegaregen® original - dawkowanie

Zalecaną dzienną dawka jest 5 ml preparatu, który dostępny jest w postaci syropu. Należy środek zażywać w trakcie posiłku lub tuż po nim. Przed pierwszym użyciem, buteleczkę należy schłodzić, aby poprawić smak preparatu. Po otwarciu, suplement diety należy przechowywać w lodówce.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Omegaregen® original
Waldemara
Ocena produktu

Bardzo chętnie zamówiłam ten produkt. Bardzo dużo osób poleca ten produkt na forum seniora i dziękuje


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."