Ulotka Zdrowia
Omegaregen® cardio - Kardiosuplement

Omegaregen® cardio - Kardiosuplement

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: FLC Pharma
  • Pojemność: 250 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Omegaregen® cardio

Omegaregen® cardio to kardiosuplement przeznaczony dla osób, które chcą dbać o układ krążenia. Stanowi niezbędny element diety osób, których serce i układ krążenia wymaga szczególnej ochrony. Preparat został opracowany na bazie polskiego lnu przez polskich naukowców, wspieranych przez zespół doświadczonych, praktykujących lekarzy kardiologów.  Zawarte w preparacie kwasy omega 3 (ALA) i omega 6 występują w najczystszej z dostępnych postaci. Dzięki temu skutecznie wpływają na równowagę układu krążenia, regenerując go i poprawiając jego wydolność.

Omegaregen® cardio - Oryginalny kardiosuplement dla osób dbających o układ krążenia.

Stosując ten preparat, można zapewnić sobie kuracje profilaktyczną zapobiegającą rozwojowi chorób serca. Preparat jest w stanie zahamować rozwój miażdżycy i stanowi wsparcie w leczeniu chorób serca. Wspomaga regeneracje i rekonwalescencję. Przywracają organizmowi m.in. prawidłową gospodarkę tłuszczową i cukrową. Estry etylowe kwasów omega 3 i omega 6 gwarantują najwyższy poziom ich przyswajalności. Płynna postać preparatu zapewnia maksymalną koncentrację ALA w najmniejszej objętości, np.: 1 łyżeczka Omegaregen® cardio (5 ml) = 2 g ALA = 8 kapsułek 500 mg. Dużą zaletą preparatu jest to, że nie zawiera konserwantów. Dzięki temu, w żaden sposób nie będzie negatywnie wpływał na nasz organizm. Warto rozpocząć jego stosowanie w celu poprawy funkcjonowania układu krążenia.

Omegaregen® cardio w skład 5 ml produktu wchodzą:

  • Ω-3 kwas alfa-linolenowy w postaci estru etylowego 2 g
  • Ω-6 kwas linolowy w postaci estru etylowego 0,5 g
  • Ω-9 kwas oleinowy w postaci estru etylowego 0,7 g
  • witamina E 10 mg
  • koenzym Q10 15 mg
Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Omegaregen® cardio
Kasia
Ocena produktu

Brawo brawo w końcu doczekaliśmy się dobrego Polskiego produktu. Polecam !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."