Ulotka Zdrowia
Omega-3 - Suplement diety, 60 szt DOZ

Omega-3 - Suplement diety, 60 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Omega

Omega-3, kapsułki, 60 szt. to suplement diety oparty na oleju rybim, w którym znajduje się 57% kwasów tłuszczowych omega-3, 29% EPA oraz 19% DHA. Ponadto, suplement dostarcza także do organizmu witaminę E. Stosując ten suplement można cieszyć się z prawidłowo funkcjonującego serca. Preparat chroni także organizm przed konsekwencjami stresu oksydacyjnego. Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną kapsułkę środka dziennie.

Składniki

olej rybi, żelatyna, glicerol (substancja utrzymująca wilgoć), D-alfa-tokoferol.

Składniki 1 kapsułka
Olej rybi (zawierający kwasy tłuszczowe omega-3), w tym: 1000 mg
     EPA (Kwas eikozapentaenowy) 290 mg
     DHA (Kwas dokozaheksaenowy) 190 mg
     Inne kwasy omega-3 90 mg
Witamina E 12 mg (100% RWS*)

*RWS - referencyjna wartość spożycia

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Omega

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."