Ulotka Zdrowia
Omega 3 6 9 Z ryb, siemienia lnianego i ogórecznika - Solgar

Omega 3 6 9 Z ryb, siemienia lnianego i ogórecznika - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Omega 3 6 9 Z ryb, siemienia lnianego i ogórecznika

Omega 3-6-9 to preparat, w którego składzie znajdują się:

  • oleje z ryb,
  • oleje z siemienia lnianego,
  • oleje z ogórecznika.

Produkt stanowi kompleks niezbędnych kwasów tłuszczowych. Potrzebne są one do wielu funkcji fizjologicznych, w tym do wytwarzania impulsów elektrycznych, które stymulują serce, transportują cholesterol, wzmacniają układ odpornościowy i dostarczają mózgowi i układowi nerwowemu składników strukturalnych. Kapsułki kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9 dostarczają różnorodnych kwasów tłuszczowych z różnych źródeł. Dzięki temu poprawie ulega wiele funkcji fizjologicznych.

Produkt Omega 3-6-9 jest:

  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

3 kapsułki preparatu na dzień należy stosować przez 20 dni. Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Omega 3 6 9 Z ryb, siemienia lnianego i ogórecznika

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."