Ulotka Zdrowia
OMEGA 3 6 9 - Mieszanka olejów rybnych Myprotein

OMEGA 3 6 9 - Mieszanka olejów rybnych Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu OMEGA 3 6 9

OMEGA 3 6 9 to mieszanka olejów rybich i roślinnych, które dają możliwość dostarczenia do organizmu kwasów tłuszczowych omega-3, omega-6 i omega-9. Są to kwasy, które mają bardzo duży wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całego ciała. Powinny znaleźć się w diecie każdej osoby, która chce żyć zdrowo. Szczególnie ważne są dwa pierwsze kwasy, bez których ludzki organizm nie mógłby prawidłowo funkcjonować. Istotne jest, aby dostarczać je wraz z żywnością lub pod postacią suplementów.

OMEGA 3 6 9 Myprotein - dawkowanie

Jeżeli chodzi o kwas omega-9 to jest on wytwarzany przez organizm, ale w niewielkich ilościach. Dzięki temu, że uzupełnisz jego braki, nie dojdzie do twardnienia naczyń krwionośnych.

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując dwa żel-kremy jeden lub dwa razy dziennie z posiłkami.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie OMEGA 3 6 9

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."