Ulotka Zdrowia
Oliwa extra virgin BIO - Bio Levante

Oliwa extra virgin BIO - Bio Levante

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 250 ml 500 ml 750 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Oliwa extra virgin BIO

Oliwa z oliwek to obecnie jeden z najzdrowszych olejów. Aby jednak mieć pewność, że ten produkt jest zdrowy, warto jest kupować wyłącznie oliwę z pierwszego tłoczenia, czyli extra virgin. Czym wyróżnia się oliwa extra virgin Bio Levante?

Oliwa extra virgin BIO Bio Levante – działanie prozdrowotne

Kupując oliwę należy sprawdzić, czy pochodzi ona z wiarygodnego źródła. Wyłącznie oliwa tłoczona na zimno i pochodząca z ekologicznych upraw posiada szereg właściwości prozdrowotnych. Oliwa extra virgin BIO Bio Levante przeciwdziała nadciśnieniu oraz może wykazywać działanie przeciwnowotworowe. Aby zachować właściwości tego produkty należy jednak pamiętać, by jak najczęściej dodawać go do jedzenia. Oliwa w towarzystwie warzyw poprawia przyswajalność takich witamin jak K, D, E i A.

Czym wyróżnia się Oliwa extra virgin BIO Bio Levante?

Oliwa extra virgin BIO Bio Levante zostaje wytłoczona w krótkim czasie od zbioru oliwek. Ponadto same oliwki są uprawiane bez użycia nawozów sztucznych, dzięki czemu można mieć pewność, że produkt jest w pełni ekologiczny i posiada wyłącznie właściwości prozdrowotne.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Oliwa extra virgin BIO

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."