Ulotka Zdrowia
Olejek Czosnkowy 1 mg (świeży) - Solgar

Olejek Czosnkowy 1 mg (świeży) - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 100 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Olejek Czosnkowy 1 mg (świeży)

Olejek Czosnkowy 1 mg (świeży) to preparat, którego głównymi składnikami są: olej czosnkowy, olej z krokosza barwierskiego – zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe i wielonasycone kwasy tłuszczowe Omega 6. Łagodzi smak i zapach skoncentrowanego oleju czosnkowego.

Produkt Olejek Czosnkowy 1 mg jest:

  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

1 kapsułkę preparatu na dzień należy stosować przez 100 dni. Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Olejek Czosnkowy 1 mg (świeży)

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."