Ulotka Zdrowia
Olej z Siemienia Lnianego - Solgar

Olej z Siemienia Lnianego - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 90 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Olej z Siemienia Lnianego

Olej z Siemienia Lnianego to preparat, którego głównym składnikiem jest olej z siemienia lnianego. Siemię lniane jest najlepszym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega 3, 6 i 9. Olej, z którego powstał ten produkt został wytworzony bez dostępu do powietrza i światła. Pozwoliło to uzyskać stabilny i świeży olej. Już jedna kapsułka preparatu zapewnia dzienne zapotrzebowanie na nienasycone kwasy tłuszczowe w dobrze przyswajalnej formie.

Produkt Olej z Siemienia Lnianego jest:

  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

1-2 kapsułki preparatu na dzień należy stosować przez 45-90 dni. Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Olej z Siemienia Lnianego

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."