Ulotka Zdrowia
Olej z dzikiego oregano - Solgar

Olej z dzikiego oregano - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Olej z dzikiego oregano

Olej z dzikiego oregano to preparat, w którego składzie znajduje się olej z oregano uzyskany z liści tej rośliny bez użycia rozpuszczalników. Olej z oregano poprawia trawienie, funkcjonowanie układu oddechowego i immunologicznego. Wykazuje także właściwości antyoksydacyjne.  Zawiera związki fenolowe, karwakrol i tymol. Inne naturalne składniki olejku z oregano to między innymi triterpenoidy, takie jak kwas oleanolowy, sterole, beta-karoten i witamina c. Produkt nie zawiera składników mlecznych.

Olej z dzikiego oregano - Dawkowanie 

1 kapsułkę preparatu na dzień należy stosować przez 60 dni. Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Olej z dzikiego oregano

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."