Ulotka Zdrowia
Oeparol - Piękna skóra włosy paznokcie

Oeparol - Piękna skóra włosy paznokcie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Oeparol

Oeparol Piękna Skóra Włosy Paznokcie to suplement diety dostępny w postaci kapsułek, które zapewnią każdej kobiecie piękny wygląd. Jego głównymi składnikami są olej z wiesiołka, cynk, selen, miedź, ekstrakt z pestek winogron, witamina C i E.

Suplement diety przyczyni się do utrzymania właściwej kondycji skóry, włosów i paznokci, a także ochroni komórki ciała przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami.


Opinie Oeparol

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."