Ulotka Zdrowia
Oeparol - Olej z nasion wiesiołka dziwnego 60 szt

Oeparol - Olej z nasion wiesiołka dziwnego 60 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki, spray
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Oeparol

Oeparol to suplement diety, którego głównym składnikiem jest olejek z wiesiołka dziwnego. Dzięki zawartym w nim wielonasyconym kwasom tłuszczowym, preparat pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu, przebieg procesów fizjologicznych, utrzymuje serce w odpowiedniej kondycji i wyrabia naturalną odporność organizmu. Szczególnie wskazane jest przyjmowanie tego suplementu w okresie jesienno-zimowym, w którym organizm narażony jest na działanie wirusów.

Osoby dorosłe oraz młodzież powinny przyjmować 1-2 kapsułki 3 razy na dzień, a dzieci powyżej 6 roku życia jedną kapsułkę na dzień. Dzieci od 3 roku życia również mogą przyjmować jedną kapsułkę na dzień, jednak jej zawartość należy wycisnąć na łyżeczkę i w takiej formie podać maluchowi.

Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki leku. Podawanie preparatu dzieciom i kobietom w ciąży należy skonsultować z lekarzem. Nie należy przyjmować środka, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników, a w przypadku problemów z krzepliwością krwi należy skonsultować jego przyjmowanie z lekarzem.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Oeparol

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."