Ulotka Zdrowia
Oeparol Femina - Kwasy Omega-3 i Omega-6

Oeparol Femina - Kwasy Omega-3 i Omega-6

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Oeparol Femina

Oeparol Femina to preparat, którego głównymi składnikami są kwas omega-3 i omega-6. Dzięki niemu zapewnisz właściwą kondycję swojej skórze i włosom, a także poprawisz samopoczucie. Wszystko jest to zasługą olejku z nasion wiesiołka, który poprawi Twój nastrój w trakcie cyklu menstruacyjnego i zadba o odpowiedni wygląd.

Suplement diety poprawi także metabolizm cholesterolu i wpłynie na prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia. Jest to preparat stworzony z myślą o kobietach, dostępny w formie kapsułek.


Opinie Oeparol Femina

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."