Ulotka Zdrowia
Odżywka Repair & Targeted Care - NIVEA

Odżywka Repair & Targeted Care - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 200 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Odżywka Repair & Targeted Care

Odżywka Repair & Targeted Care to produkt do pielęgnacji włosów, który zapewnia właściwe odżywienie włosów. Wzmacnia suche i łamliwe włosy. Dokładnie je regeneruje dokładnie tam, gdzie tego potrzebują. Produkt przeznaczony jest do włosów suchy i łamliwych.

Odżywka Repair & Targeted Care - NIVEA - skład

W składzie odżywki znajduje się płynna kreatyna oraz pielęgnujący pantenol. Chronią i regenerują włosy. Produkt odżywia od wewnątrz. Odbudowuje włókna włosów oraz ich zewnętrzną powierzchnię. Sprawia, że włosy stają się lśniące i sprężyste. Produkt chroni włosy przed uszkodzeniami i zapobiega ich łamaniu. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Odżywka Repair & Targeted Care

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."