Ulotka Zdrowia
Odżywka do włosów Volume Care - NIVEA

Odżywka do włosów Volume Care - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 200 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Odżywka do włosów Volume Care

Odżywka do włosów Volume Care to produkt do pielęgnacji włosów. Zwiększa ich objętość. Sprawia, że stają się gładkie i sprężyste. Zawiera formułę Nutri-Esencję oraz wyciąg z bambusa, a także olejek makadamia i Eucerit. Sprawia, że włosy cienkie zyskują odżywienie i pełny blask. Stają się gęste i sprężyste.

Odżywka chroni włosy od wewnątrz i sprawia, że są odpowiednio odżywione. Ułatwia ich rozczesywanie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Odżywka do włosów Volume Care

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."