Ulotka Zdrowia
Odżywka do włosów Straight & Gloss Care - NIVEA

Odżywka do włosów Straight & Gloss Care - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 200 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Odżywka do włosów Straight & Gloss Care

Odżywka do włosów Straight & Gloss Care to produkt do pielęgnacji włosów, który skutecznie je prostuje i wygładza. Panuje nad włosami, które są niepokorne i mają tendencję do puszenia się. Zawiera ekstrakt z magnolii oraz formułę z Nutri-Esencją. Struktura włosa zostaje wzmocniona.

Odżywka do włosów Straight & Gloss Care - efekty

Stają się one bardziej sypkie i lśniące. Powierzchnia włosów staje się lśniąca. Dzięki temu można je łatwiej rozczesać. Odżywka posiada właściwości pielęgnacyjne. Produkt może być stosowany przez osoby ze skórą alergiczną.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Odżywka do włosów Straight & Gloss Care

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."