Ulotka Zdrowia
Odżywka do włosów Long Care & Repair - NIVEA

Odżywka do włosów Long Care & Repair - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 200 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Odżywka do włosów Long Care & Repair

Odżywka do włosów Long Care & Repair to produkt do pielęgnacji włosów, w którego składzie znajdują się olejki bambusowe. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek i odbudowuje długie, łamliwe i suche włosy. Przywraca im naturalny blask i miękkość.

Odżywka do włosów Long Care & Repair - efekty

Regularne stosowanie odżywki sprawia, że włosy stają się odpowiednio odżywione i odbudowane na całej długości. Odżywka pomaga wyeliminować problem łamiących się włosów. Stają się one miękkie i przyjemne w dotyku.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Odżywka do włosów Long Care & Repair

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."