Ulotka Zdrowia
Odżywka do włosów Hydro Care z aloesem - NIVEA

Odżywka do włosów Hydro Care z aloesem - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 250 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Odżywka do włosów Hydro Care z aloesem

Odżywka do włosów Hydro Care to produkt do pielęgnacji włosów, który zawiera wyciąg z alg. Intensywnie nawilża i ułatwia rozczesywanie. Nie obciąża włosów. Produkt przeznaczony jest do włosów suchych i normalnych.

Włosy stają się wyraźnie gładkie w dotyku. Nie przesuszają się i nie ma problemu z ich rozczesywaniem. Stają się mocne i elastyczne. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Odżywka do włosów Hydro Care z aloesem

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."