Ulotka Zdrowia
Odżywczy balsam z maliną nordycką - Neutrogena

Odżywczy balsam z maliną nordycką - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 200 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Odżywczy balsam z maliną nordycką

Neutrogena Formuła Norweska Odżywczy balsam z maliną nordycką to produkt, który w swoim składzie ma witaminę E i maliny norweskie. Zapewnia trzykrotne nawilżenie dla skóry. Skóra staje się zdrowsza, miękka i wyraźnie odżywiona. Balsam nadaje się dla skóry wrażliwej. Posiada kremową nietłustą konsystencję. Ma delikatny zapach i szybko się wchłania.

Balsam należy stosować codziennie na całe ciało. Najlepiej po kąpieli.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Odżywczy balsam z maliną nordycką

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."